Wideo Porady

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów instruktarzowych dotyczących samodzielnej obsługi i higieny aparatów słuchowych. Znajdziecie tu Państwo praktyczne i użyteczne porady dotyczące codziennych czynności, jak: zakładanie aparatu, regulacja głośności, czyszczenie, czy wymiana baterii.
Dowiedz się więcej

Dlaczego Amplifon?

Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ poprawiamy jakość słyszenia od ponad 65 lat. Oferujemy pionierskie, unikalne usługi wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie. Firma Amplifon, zostala założona w Mediolanie przez Algernona Charlesa Hollanda w 1950 roku, w celu zapewnienia rozwiązań dla osób niedosłyszących po II wojnie światowej. Dzisiaj obecna jest w 21 krajach na całym świecie. W Polsce pojawiliśmy się w 2012 roku i posiadamy już 60 gabinetów. Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki, aby znaleźć dla Państwa najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe.
Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziecie Państwo najczęściej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
SPRAWDŹ

Aktualności

Wiemy, że dla wielu naszych pacjentów dobrze dobrany i sprawny aparat słuchowy jest teraz szczególnie ważny dla zachowania komunikacji z bliskimi i otoczeniem i oraz korzystania z mediów. Dlatego pozostajemy dla Was dostępni w gabinetach Amplifon.
SPRAWDŹ AKTUALNOŚCI