Dlaczego Amplifon?

Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ poprawiamy jakość słyszenia od ponad 65 lat. Oferujemy pionierskie, unikalne usługi wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie. Firma Amplifon, zostala założona w Mediolanie przez Algernona Charlesa Hollanda w 1950 roku, w celu zapewnienia rozwiązań dla osób niedosłyszących po II wojnie światowej. Dzisiaj obecna jest w 21 krajach na całym świecie. W Polsce pojawiliśmy się w 2012 roku i posiadamy już 60 gabinetów. Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki, aby znaleźć dla Państwa najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe.
Dowiedz się więcej

Zapisz się online na bezpłatną wizytę

Wypełnij krótki formularz i zostaw kontakt do siebie. Oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę w wybranym mieście. Prowadzimy 60 profesjonalnych gabinetów w Polsce, w których można bezpłatnie sprawdzić słuch. W każdym z nich znajduje się wyciszona kabina do badań, w której na osobności ze specjalistą omówiony zostanie wynik badania. U nas nie czekasz w wielomiesięcznych kolejkach. Termin wizyty można wyznaczyć nawet na następny dzień. Statystyki pokazują, że 1 na 12 osób ma trudności ze słuchem, dlatego, jeśli zauważamy u siebie problem ze słyszeniem, należy jak najszybciej udać się na badanie słuchu!
Zapisz się

Aktualności

Sprawdzaj najnowsze informacje i bądź na bieżąco. Powiadomimy Cię o nowościach, wydarzeniach i aktualnościach w Amplifon.
Sprawdź aktualności