Zapisz się online na bezpłatną wizytę

Wypełnij krótki formularz i zostaw kontakt do siebie. Oddzwonimy i umówimy Cię na wizytę w wybranym mieście. Prowadzimy 60 profesjonalnych gabinetów w Polsce, w których można bezpłatnie sprawdzić słuch. W każdym z nich znajduje się wyciszona kabina do badań, w której na osobności ze specjalistą omówiony zostanie wynik badania. U nas nie czekasz w wielomiesięcznych kolejkach. Termin wizyty można wyznaczyć nawet na następny dzień. Statystyki pokazują, że 1 na 12 osób ma trudności ze słuchem, dlatego, jeśli zauważamy u siebie problem ze słyszeniem, należy jak najszybciej udać się na badanie słuchu!
Zapisz się

Dlaczego Amplifon?

Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ poprawiamy jakość słyszenia od ponad 65 lat. Oferujemy pionierskie, unikalne usługi wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie. Firma Amplifon, zostala założona w Mediolanie przez Algernona Charlesa Hollanda w 1950 roku, w celu zapewnienia rozwiązań dla osób niedosłyszących po II wojnie światowej. Dzisiaj obecna jest w 21 krajach na całym świecie. W Polsce pojawiliśmy się w 2012 roku i posiadamy już 60 gabinetów. Korzystamy z najnowszych osiągnięć techniki, aby znaleźć dla Państwa najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe.
Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziecie Państwo najczęściej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
SPRAWDŹ

Aktualności

Wiemy, że dla wielu naszych pacjentów dobrze dobrany i sprawny aparat słuchowy jest teraz szczególnie ważny dla zachowania komunikacji z bliskimi i otoczeniem i oraz korzystania z mediów. Dlatego pozostajemy dla Was dostępni w gabinetach Amplifon.
SPRAWDŹ AKTUALNOŚCI