Dbanie o słuch

Uszy są jednym najważniejszych narządów zmysłów. Odpowiadają nie tylko za rejestrowanie dźwięków czy orientację przestrzenną, ale również za zrozumienie mowy i co się z tym wiąże, utrzymanie kontaktów międzyludzkich. Dlatego też osłabienie słuchu bądź całkowita jego utrata powodują, że nie możemy cieszyć się pełnią życia.

Specjaliści Amplifon zalecają kontrolę słuchu przynajmniej raz w roku w celu natychmiastowego wykrycia problemu i najszybszej interwencji.Uszy są jednym najważniejszych narządów zmysłów. Odpowiadają nie tylko za rejestrowanie dźwięków czy orientację przestrzenną, ale również za zrozumienie mowy i co się z tym wiąże, utrzymanie kontaktów międzyludzkich. Dlatego też osłabienie słuchu bądź całkowita jego utrata powodują, że nie możemy cieszyć się pełnią życia.

Specjaliści Amplifon zalecają kontrolę słuchu przynajmniej raz w roku w celu natychmiastowego wykrycia problemu i najszybszej interwencji.

Poradnik o słuchu

Uszy są jednym z najważniejszych narządów zmysłów. Odpowiadają nie tylko za rejestrowanie dźwięków czy orientację przestrzenną, ale również za zrozumienie mowy i co się z tym wiąże, utrzymanie kontaktów międzyludzkich. Dlatego też osłabienie słuchu bądź całkowita jego utrata powodują, że nie możemy cieszyć się pełnią życia. Specjaliści Amplifon zalecają kontrolę słuchu przynajmniej raz w roku w celu natychmiastowego wykrycia problemu i najszybszej interwencji.
Dowiedz się więcej

Ubytek słuchu

Słuch, podobnie jak wzrok, słabnie z wiekiem. Co się dzieje, gdy pogarsza się wzrok? Mamy trudność w czytaniu, widzeniu liter, rozmazuje się obraz, przysuwamy lub odsuwamy kartkę na pewną odległość. Co robimy? Nie czekamy i umawiamy się na wizytę u specjalisty.
Dowiedz się więcej

Badanie słuchu

Dzięki badaniu słuchu nasi eksperci pomogą Państwu przezwyciężyć trudności, które mogą wystąpić gdy staramy się nadać znaczenie otaczającym nas dźwiękom oraz określą potencjalne przyczyny niedosłuchu. Uczestnictwo w darmowym badaniu słuchu pozwoli Państwu dowiedzieć się więcej na temat higieny i zdrowia uszu, dając możliwość zadawania pytań ekspertom. Zalecamy, aby osoby powyżej 50 roku życia regularnie kontrolowały stan swojego słuchu.
Dowiedz się więcej