image

Popraw jakość życia

Możesz mieć wpływ na poprawę jakości życia bliskich poprzez umożliwienie im bezproblemowego funkcjonowania w otoczającym ich świecie i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym z rodziną i przyjaciółmi.

Jeśli zauważamy, że nasi bliscy łatwo się irytują, ponieważ nie w pełni słyszą rozmowę albo ustawiają telewizor wyraźnie głośniej niż powinni, pomóżmy im wskazując właściwą drogę leczenia i odzyskania kontaktu ze światem.

Naszą rolą jest słuchać i wspierać naszych bliskich. Możemy im pokazać, że fachowa pomoc jest na wyciągnięcie ręki, a skuteczne rozwiązanie pomoże im odzyskać pełnię słyszenia.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni moment na rozmowę o problemach ze słuchem, ponieważ bywa ona krępująca. Pomoc w zrozumieniu jak znaczny wpływ ma ich problem ze słuchem na Państwa codzienne życie, może dodatkowo zachęcić ich do umówienia się na wizytę u specjalisty.

Dzisiejsze zaawansowane aparaty słuchowe łączą w sobie inteligentne technologie audiologiczne, zamknięte w małych i dyskretnych obudowach. Zapewniają one maksimum komfortu i wysoką jakość dźwięku, przez co poprawiają słyszenie i komfort życia.

Aparaty słuchowe pozwalają ponownie nawiązać kontakt ze światem. Dzięki małym rozmiarom, dzisiejsze aparaty są praktycznie niezauważalne. Państwa bliski może dokonać wyboru z szerokiej gamy urządzeń i zdecydować, które najlepiej pasują do jego potrzeb i możliwości finansowych. Możecie się Państwo spodziewać, że bliski szybko odzyska utraconą pewność siebie w kontaktach z otaczającym światem. W zależności od wymagań i specyfiki otoczenia w którym przebywamy, firma Amplifon oferuje szeroki wachlarz produktów, które automatyczne dostosowują swoje parametry wydajności do zmieniających się warunków otoczenia. Ustawienia te są dostosowane przez naszego protetyka w oddziale i są kontrolowane dzięki naszemu programowi serwisowemu, tak by zapewnić Państwa bliskim jak najlepszą jakość słyszenia.

Jak rozmawiać z użytkownikiem aparatów słuchowych

W komunikacji z użytkownikiem aparatu słuchowego, ważne jest, aby pamiętać o kilku prostych zasadach, które umożliwią uczestniczenie w rozmowie wszystkim rozmówcom. Wsparcie ze strony rodziny i przyjaciół jest kluczowe w budowaniu pewności siebie, dzięki czemu interakcja z otaczającym nas światem staje się przyjemna i możliwie jak najmniej stresująca.
Dowiedz się więcej