image

Mam aparat słuchowy

Technologie pomocy słuchowych

Technologia audiologiczna jest w fazie ciągłego rozwoju. Jako pionierzy wprowadzania najnowszych rozwiązań technologicznych na rynek jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dostęp do nich oraz do najświeższych informacji. Wystarczy, że zgłosić się do najbliższego oddziału Amplifon.
Dowiedz się więcej

Konserwacja pomocy słuchowych

Dbanie o aparaty słuchowe jest niezwykle istotne, nie tylko po to, by utrzymać wysoki poziom sprawności aparatu, ale także po to, by zminimalizować potencjalne trudności, których możesz doświadczać w trakcie codziennego użytkowania. Regularne czyszczenie aparatu może wydłużyć jego żywotność, dając pewność, że codziennie słyszysz pełnię dźwięków otaczającego Cię świata.
Dowiedz się więcej

Rozwiązania poprawiające słyszenie

Aparat słuchowy jest dyskretny i elegancki- dzięki niemu usłyszysz świat w przejrzysty sposób. Oferujemy rozmaite rozwiązania, począwszy od wewnątrzkanałowych urządzeń po małe prawie niewidoczne aparaty, wygodnie leżące za uchem.
Dowiedz się więcej

Urządzenia wspomagające słyszenie

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również urządzenia wspomagające pracę aparatów słuchowych. Dostępny jest szeroki wachlarz akcesoriów, które są w stanie zaspokoić potrzeby każdego użytkownika oraz ułatwić im prawidłowe funkcjonowanie nawet w najcięższych warunkach akustycznych.
Dowiedz się więcej