image

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie

Dlaczego Amplifon?

Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ poprawiamy jakość słyszenia od ponad 65 lat. Oferujemy pionierskie, uniklane usługi wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie. Firma Amplifon, zostala założona w Mediolanie przez Algernona Charlesa Hollanda w 1950 roku, w celu zapewnienia rozwiązań dla osób niedosłyszących po II wojnie światowej. Dzisiaj obecna jest w 21 krajach na całym świecie. W Polsce pojawiliśmy się w 2012 roku i posiadamy już 60 gabinetówKorzystamy z najnowszych osiągnięć techniki, aby znaleźć dla Państwa najlepsze, dopasowane do indywidualnych potrzeb, najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze pomoce słuchowe. 

Bezpłatne badanie słuchu

W naszych gabintach możesz bezpłatnie skontrolować słuch. Wystarczy 15 minut na niezobowiązującą wizytę, którą możemy wyznaczyć nawet z dnia na dzień. Dowiedz się więcej o badaniu słuchu.

Możliwość testowania

Dajemy możliwość bezpłatnego wypożyczenia i przetestowania aparatów słuchowych.

Dofinansowanie NFZ

Pomagamy w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do otrzymania refundacji.

Bezpłatny przegląd

Przez cały okres użytkowania gwarantujemy bezpłatne przeglądy aparatów słuchowych, doradztwo i opiekę.

Profesjonalne gabinety rehabilitacji słuchu

Wyposażone w specjalną osobną, wyciszoną kabinę przeznaczoną do badań. Ich wyniki zostaną omówione z Państwem na osobności, U nas nie czekają Państwo w wielomiesięcznych kolejkach. Termin wizyty można wyznaczyć nawet na następny dzień. Znajdź gabinet blisko Twojego domu.

Słuch jest jednym z najważniejszych narządów zmysłów. Słyszenie, choć jest procesem fizjologicznym, to jego efekty mają charakter ściśle społeczny. Zdolność słyszenia to esencja procesu porozumiewania się, który jest niezbędny w budowaniu prawidłowych relacji z otoczeniem. Niedosłuch poważnie zaburza proces komunikacji, co prowadzi do osłabienia kontaktów społecznych i naruszenia więzi. Niemożność pełnienia ról społecznych powoduje obniżenie samooceny oraz poczucia własnej wartości. Osoby niedosłyszące stopniowo wycofują się z życia społecznego próbując ukryć swoje trudności. Odizolowują się od otocznia i zamykają w sobie, pozbawiając się radości życia. Naszym celem jest pomóc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia.