Powrót

Utrata słuchu – gdy rozmowa staje się wyzwaniem

 image
03 grudzień 2018
kategoria

Utrata słuchu – gdy rozmowa staje się wyzwaniem

Polacy uwielbiają spotykać się przy stole. O okazję nietrudno zwłaszcza w okresie świątecznym, a kiedy już zobaczymy się z rodziną i przyjaciółmi, tematów nigdy nie brakuje. Co w sytuacji, kiedy nagle zaczynamy mieć problem z usłyszeniem puenty dowcipu, który z pełnym zaangażowaniem opowiada bliska osoba? Brak reakcji z naszej strony może być odczytany jako brak poczucia humoru, a my sami staniemy się powodem do żartów.

Nie warto czekać na pogorszenie sytuacji - niedosłuch jest obecnie jedną z bardziej powszechnych przypadłości. Cierpi na niego statystycznie już co piąty Polak, a prośba do znajomych o głośniejsze wypowiedzi w naszym towarzystwie, z pewnością nie przejdzie bez echa. Aby uniknąć kłopotliwych sytuacji, związanych z utratą słuchu, warto zastanowić się nad wizytą u specjalisty, który pomoże zdiagnozować problem i jego stopień zaawansowania. Bezpłatne porady i badania można wykonać w naszych gabinetach - darmowe, bezbolesne badanie rozwieje wątpliwości i przyniesie odpowiedzi na pytania, które często nurtują osoby z niedosłuchem. Wizytę można umówić składając formularz online. Aktualnie trwa promocja, w której można otrzymać dodatkowo atrakcyjny upominek. Liczba prezentów jest ograniczona, także warto umówić się już dziś.

Aparat słuchowy receptą na utratę słuchu 

Aparaty słuchowe to dziś jedno z powszechniejszych urządzeń, zdobywające coraz większą popularność, obok okularów i opasek korekcyjnych. Dzisiejszy aparat to mały, dopasowany do kształtu ucha gadżet, ułatwiający życie i rozwiązujący wiele problemów, zarówno komunikacyjnych jak i tych zwiazanych z codzinenością i bezpieczeństwem np. na ulicy. Bez obaw można nosić go przez cały dzień, a czyszczenie i wymiana baterii są proste i intuicyjne. Ponadto, dzięki niewielkim rozmiarom, aparaty słuchowe nie są powodem do wstydu, także dla bardzo młodych użytkowników. 

Zadbaj o siebie już dziś, wyznacz termin wizytypoczuj komfort zdrowego słyszenia i ciesz sie życiem w każym wieku.

gru 3th 2018
kategoria
Niedosłuch, czyli dolegliwość c...

Niedosłuch, czyli dolegliwość c...

Badania dowodzą, że ponad 16% społeczeństwa ma w pewnym stopniu uszkodzony słuch. Nie bagatelizuj problemu – wypełnij formularz online i umów się na badanie słuchu.

czytaj dalej
Ruszył program Bezpieczny Pacje...

Ruszył program Bezpieczny Pacje...

Ruszył program "Bezpieczny pacjent" organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Protetyków Słuchu (PSPS) w ramach kampanii społecznej "Usłyszeć świat - usłysz wszystkie odcienie dźwięków".

czytaj dalej
Z nami usłyszysz świat

Z nami usłyszysz świat

Jesteśmy partnerem kampanii społecznej Usłyszeć świat - usłysz wszystkie odcienie dźwięków.
czytaj dalej
Pozostajemy dla Was dostępni w ...

Pozostajemy dla Was dostępni w ...

Drodzy Klienci,
wiemy, że dla wielu naszych Klientów dobrze dobrany i sprawny aparat słuchowy jest teraz szczególnie ważny dla zachowania komunikacji z bliskimi i otoczeniem i oraz korzystania z mediów. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni w gabinetach Amplifon. Jednocześnie mając na uwadze zdrowie Naszych Klientów i Pracowników dbamy o zachowanie najwyższych standardów higieny.

czytaj dalej
See more