image

Razem możemy więcej

Program partnerski

Zyskuj polecając Amplifon swoim klientom

Amplifon to światowy lider branży aparatów słuchowych. Jesteśmy wyjątkowi, ponieważ poprawiamy jakość słyszenia od ponad 65 lat. Oferujemy pionierskie, unikalne usługi w 22 krajach na świecie, wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie.

Celem programu partnerskiego "Polecaj Amplifon" jest nawiązanie trwałej współpracy z punktami handlowo – usługowymi w sąsiedztwie gabinetów Amplifon w zakresie wspólnje promocji i profilaktyki słuchu wśród seniorów.

Dlaczego warto polecać Amplifon?

Warto, ponieważ za każdą osobę w wieku 65+ ze stwierdzonym niedosłuchem na poziomie min. 40dB, która wróci do nas z Państwa polecenia i zbada słuch, oferujemy 100 zł w bonach Sodexo. Otrzymacie Państwo 5 bonów po 20 zł, które będziecie mogli rozdzielić pomiędzy pracowników punktu oraz realizować w sklepach. Dowiedz się więcej o kuponach Sodexo

Jak zacząć?

Aby nawiązać współpracę, prosimy skontaktować się z gabinetem Amplifon w Państwa okolicy. Kierownik gabinetu przekaże zaproszenia na bezpłatne badanie słuchu, abyście mogli wręczać je swoim klientom – seniorom. Osoba polecona dodatkowo otrzyma drobny upominek za wykonanie badania.
 
Zaproszenia są numerowane, także kierownik będzie miał pewność, że osoba, która trafiła do gabinetu jest akurat z Państwa polecenia, a nie z polecenia innego punktu. Na koniec miesiąca podsumowujemy wyniki. Do 10 dnia kolejnego miesiąca, otrzymacie Państwo bony za polecenia. Zamówienia nowych partii zaproszeń, prosimy kierować do kierownika gabinetu Amplifon. 

Szczegółowe warunki promocji znajdują się w regulaminie promocji oraz w gabinetach Amplifon.

Zapraszamy do współpracy!
Zespół Amplifon