image

Kariera w Amplifon

Life is for listening

Grupa Amplifon jest światowym liderem w branży doboru aparatów słuchowych. Naszym celem jest pomoc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia poprzez znajdowanie rozwiązań, które odnoszą się do indywidualnych potrzeb i gwarantują pełną satysfakcję. 
Na rynku polskim jesteśmy od ponad czterech lat i mamy już 60 sklepów.

Naszym celem jest pomóc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia poprzez znajdowanie rozwiązań, które odnoszą się do indywidualnych potrzeb i gwarantują kompletną satysfakcję.
Przede wszystkim i ponad wszystko wiemy, jak słuchać, bo dbamy o naszych Klientów.

Pracuj. Pomagaj. Usłysz

Dołącz do Grupy Amplifon i rozpocznij karierę w firmie, która daje ludziom na całym świecie możliwość, aby lepiej żyć.
Zobacz aktualne oferty pracy

Kariera w Amplifon

 

Jest wiele powodów dla których Ludzie chcą być częścią Amplifonu, niektóre z nich, które odróżniają nas od konkurencji to:

 • Brak umowy o zakazie konkurencji
 • Koleżeńskie relacje – wszyscy mówimy sobie po imieniu
 • Duże możliwości rozwoju– oprócz rozwoju na swoim miejscu pracy każdy może awansować oraz zmienić miejsce zamieszkania, również poza Polską
 • Wsparcie wszystkich pracowników w codziennej pracy

W codziennej pracy kierujemy się 3 zasadami:

 1. Chcemy być firmą ukochaną przez Klientów
 2. Chcemy być firmą ukochaną przez Pracowników
 3. Chcemy być firmą ukochaną przez otoczenie

CO OFERUJEMY NASZYM PRACOWNIKOM?

 • Wynagrodzenie zasadnicze wypłacane regularnie i w terminie
 • Premia od obrotu wyliczana zgodnie z regulaminem premiowania
 • Ekstra bonusy, gdy ogłaszamy akcje specjalne
 • Akcje Amplifon – każdego roku Grupa Amplifon przeznacza pulę akcji firmy Amplifon do podziału pomiędzy protetyków słuchu. O wysokości akcji i liście beneficjentów corocznie decyduje zarząd w Polsce na podstawie stażu pracy, realizacji założonych celów, postawy, zaangażowania i lojalności. Jest to forma wynagradzania najlepszych protetyków słuchu, którzy wiążą przyszłość z firmą, ponieważ akcje można sprzedać po trzech latach od ich uzyskania.
 • Nagroda Charles Holland Award i wyjazd do Mediolanu – coroczny wybór najlepszego sklepu w Polsce i nagrodzenie go w trakcie gali, która odbywa się w marcu w Mediolanie. Przyjeżdżają pracownicy z najlepszych 50 sklepów, biorą udział w ceremonii, a później w uroczystej kolacji.
 • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w domu (jeśli stanowisko na to pozwala)
 • Pakiet medyczny dla osób pracujących minimum rok
 • Ubezpieczenie grupowe
 • Multikafeteria (Karty Multisport, karty do Empiku, Smyka, sieci drogerii Douglas, usługi kosmetyczne)
 • Kick off Meeting – spotkanie dla wszystkich Pracowników firmy, mające na celu podsumować miniony rok oraz przedstawić plany na kolejny, a wieczorem impreza integracyjna
 • Szkolenia produktowe
 • Pełnopłatne delegacje - zawsze gdy pracownik musi stawić się na szkoleniu w innym mieście, lub jechać na zastępstwo do innego oddziału, akcję marketingową itp. musi wypełnić delegację. Na jej podstawie zwracane są koszty dojazdu, ewentualnego noclegu oraz diety.

Poznaj nasz zespół

GŁOS PRACOWNIKÓW JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

Naszą pasją jest słyszenie. Słuchamy naszych Klientów, aby móc przywrócić im wszystkie emocje związane z dobrym słuchem, ale przede wszystkim słuchamy naszych Pracowników, aby Amplifon mógł z dnia na dzień stawać się lepszym miejscem do pracy. Dzięki Ankiecie Zaangażowania, która została przeprowadzona wśród wszystkich krajów, mogliśmy usłyszeć zdanie naszych Pracowników. Ankieta odbywała się w pierwszym kwartale 2016 r. i będzie cyklicznie powtarzana. Swoją opinią podzieliło się z nami aż 85, 5 % Pracowników.

Było to dla nas bardzo ważne, ponieważ cenne są dla nas uwagi osób, z którymi budujemy na co dzień naszą firmę. Ankieta zawierała 59 pytań podzielonych na 5 obszarów:

 

 

 

Chcielibyście dowiedzieć się, co nasi ludzie myślą o swojej pracy w Amplifonie?

 • "Cześć! w firmie jestem od sierpnia 2015. Swoją rekrutację do Amplifon będę zawsze uważała za.... dar od losu ;) Mam nadzieję, że w dobrym i profesjonalnym klimacie, będę mogła dalej rozwijać się zawodowo." – kierownik gabinetu
 • „Z czystym sumieniem mogę powiedzieć , że praca w Amplifonie to ciekawe doświadczenie. Zostałem bardzo miło przyjęty, mogę liczyć na każdego. W firmie panuje dobra atmosfera, dzięki czemu powierzone mi obowiązki wykonuję z przyjemnością.” – pracownik biura
 • „Swoją przygodę w Amplifonie rozpoczęłam od praktyk studenckich. Po trzech miesiącach przeszłam na umowę o pracę. Jest to moja pierwsza praca po zakończeniu studiów i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Panująca w firmie przyjazna, „rodzinna” atmosfera oraz możliwość rozwoju zawodowego mobilizują do pracy i dają chęci do działania. W Amplifonie każdy dzień przynosi nowe wyzwanie.” – pracownik biura

Aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Protetyk Słuchu – Doradca Klienta

Dopasowywanie i sprzedaż rozwiązań poprawiających słyszenie.
Dowiedz się więcej

Sprzedawca w gabinecie badań słuchu

Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami Amplifon oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami
Dowiedz się więcej

Specjalista ds. CRM

Zarządzanie długofalowymi relacjami z Klientami oraz procesem follow up
Dowiedz się więcej