Dokonaj rejestracji na bezpłatną wizytę!

Wspaniale jest słyszeć śpiew ptaków, śmiech Wnucząt biegających po trawie, trzask drewna w kominku. Otaczające nas dźwięki tworzą cudowną atmosferę każdego dnia. Życie jest pełne pięknych momentów i każdy z nich trzeba zobaczyć, poczuć i usłyszeć.

Słuch podobnie jak wzrok słabnie z wiekiem. Co się dzieje, gdy pogarsza się wzrok? Mamy trudność w czytaniu, widzeniu liter, rozmazuje się obraz, przysuwamy lub odsuwamy kartkę na pewną odległość. Co robimy? Nie czekamy i umawiamy się do specjalisty. Co się dzieje, gdy pogarsza się słuch? Mamy trudność ze słyszeniem pewnych sylab i dźwięków, nie rozumiemy, co mówią inni, wycofujemy się z miejsc publicznych, życia społecznego. A co robimy? …

Przyzwyczajamy się do sytuacji, problem nie dokucza, nie boli, więc odwlekamy umówienie wizyty u specjalisty. Prawda?

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom otworzyliśmy profesjonalne gabinety protetyki słuchu, które pozwolą bezpłatnie sprawdzić stan Państwa słuchu. Wyposażyliśmy je w osobną, wyciszoną kabinę przeznaczoną do badań, w której na osobności ze specjalistą omówiony zostanie wynik badania.

U nas nie czekają Państwo w wielomiesięcznych kolejkach. Termin wizyty można wyznaczyć nawet na następny dzień. Statystyki pokazują, że 1 na 12 osób ma trudności ze słuchem, dlatego jeśli zauważamy u siebie problem ze słyszeniem należy jak najszybciej udać się na badanie słuchu!