Powrót

PL-Uslyszeć Świat

 Usłyszeć Świat - Amplifon
20 czerwiec 2018
kategoria

Z nami usłyszysz świat

Jesteśmy partnerem kampanii społecznej Usłyszeć świat - usłysz wszystkie odcienie dźwięków.


Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na los osób niesłyszących oraz pokazanie, że problem niedosłuchu w Polsce dotyka coraz większą liczbę osób. Szerzymy wiedzę na temat szans oraz sposobów radzenia sobie z trudnościami w tym zakresie oraz edukujemy o konsekwencjach, jakie niesie ze sobą bagatelizowanie podobnych problemów.

Amplifon partnerem akcji

Amplifon jako partner akcji „Usłyszeć Świat” na co dzień dąży do tego, by jak najwięcej osób mogło na nowo odkryć świat dźwięków i znów cieszyło się pełnią życia. Wdrażamy innowacyjne technologie, aby leczenie niedosłuchu było jeszcze skuteczniejsze. Zaufały nam tysiące użytkowników naszego sprzętu na całym świecie, dlatego tym bardziej wierzymy w naszą misję i dążymy do jej dalszego wypełniania.
 

Niedosłuch - objawy i konsekwencje

  • Konieczność pogłaśniania radia lub telewizora 
  • Problem ze słyszeniem w zatłoczonych miejscach
  • Utrudniony odbiór cichych dźwięków, jak mruczenie kota czy śpiew ptaków
  • Wrażenie, że wszyscy ludzie mamroczą


Konsekwencje i zagrożenia

  • Niedosłyszenie informacji ważnych dla zdrowia lub życia
  • Przeoczenie istotnych informacji (np. nieodebranie ważnego telefonu) 
  • Utrudniona komunikacja z innymi ludźmi
  • Problemy w relacjach społecznych

 

Bezpłatne badanie słuchu

Pierwszym krokiem do poradzenia sobie z problemami, jakie wynikają z niedosłuchu, jest wykonanie badania słuchu oraz właściwa diagnoza. Słuch skontrolować można bezpłatnie w jednym z naszych gabinetów w całej Polsce. Zadzwoń pod numer 800 88 88 99 lub wypełnij formularz online. Oddzwonimy i umówimy dla Ciebie wizytę w oddziale blisko Twojego domu. 

 

Dowiedz się więcej o kampanii społecznej Usłyszeć Świat

20 czerwiec 2018
kategoria
Ruszył program Bezpieczny Pacje...

Ruszył program Bezpieczny Pacje...

Ruszył program "Bezpieczny pacjent" organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Protetyków Słuchu (PSPS) w ramach kampanii społecznej "Usłyszeć świat - usłysz wszystkie odcienie dźwięków".

czytaj dalej
Pozostajemy dla Was dostępni w ...

Pozostajemy dla Was dostępni w ...

Drodzy Klienci,
wiemy, że dla wielu naszych pacjentów dobrze dobrany i sprawny aparat słuchowy jest teraz szczególnie ważny dla zachowania komunikacji z bliskimi i otoczeniem i oraz korzystania z mediów. Dlatego jesteśmy dla Was dostępni w gabinetach Amplifon. Jednocześnie mając na uwadze zdrowie Naszych Klientów i Pracowników dbamy o zachowanie najwyższych standardów higieny.

czytaj dalej
Jak radzić sobie w głośnym otoc...

Jak radzić sobie w głośnym otoc...

Przez cały wieczór masz trudności, aby zrozumieć co kto mówi. Twoich rozmówców zagłusza gwar innych gości i okazjonalne hałasy z kuchni. Koniec końców, jedyne, na co masz ochotę to wrócić do domu, gdzie jest na tyle cicho, aby zrozumieć co mówią do ciebie bliscy. 

Dla milionów ludzi na całych świecie, którzy mają problemy ze słyszeniem, tego typu problemy to codzienność. Po prawdzie, problemy z nadążeniem za rozmową to jeden z pierwszych objawów utraty słuchu.

Spróbuj tych porad, aby ułatwić sobie radzenie z tego typu problemami:

czytaj dalej
Z nami usłyszysz świat

Z nami usłyszysz świat

Jesteśmy partnerem kampanii społecznej Usłyszeć świat - usłysz wszystkie odcienie dźwięków.
czytaj dalej
See more